Cennik

W dni powszednie (od poniedziałku do piątku) cena za jedne zajęcia wynosi 40 zł (w cenę wliczone są wszystkie materiały, a także kawa i herbata dla rodziców, oraz woda i zdrowe soki dla dzieci. Przekąski, który spożywamy podczas zajęć, przygotowywane są przez rodziców we własnym zakresie i przynoszone na zajęcia. Koszt całego miesięcznego cyklu zajęć (przy założeniu jednych zajęć w tygodniu) wynosi 160 zł.

W weekendy cena wynosi 45 zł za rodzinę (w cenę wliczone są wszystkie materiały, a także kawa i herbata dla rodziców, oraz woda i zdrowe soki dla dzieci). Przekąski, który spożywamy podczas zajęć, przygotowywane są przez rodziców we własnym zakresie i przynoszone na zajęcia.