FAQs

Q?

Jaki jest numer konta bankowego Klamerki?

A.

98 1020 4027 0000 1002 1459 1152

Q?

Czy w Klamerce można płacić kartą?

A.

Tak, możliwa jest płatność kartą lub też telefonem.

Q?

Ile trwają zajęcia w Klamerce?

A.

Zajęcia rozwojowe- edukacyjne w Klamerce trwają godzinę. Jednak oferujemy możliwość przyjścia do Klamerki na 30 minut przed rozpoczęciem zajęć i pozostanie 30 minut po zakończonych zajęciach. Jest to czas na swobodną zabawę dzieci, wypicie kawy lub herbaty, rozmowy z innymi rodzicami, bądź też konsultacje pedagogiczne.

Q?

Czy podczas zajęć spożywane są posiłki?

A.

Podczas każdych zajęć organizowana jest kilku minutowa przerwa na przekąskę i picie. Picie (woda oraz zdrowe soki) zapewnia Klamerka, natomiast przekąskę zapewniają rodzice (każdy dla swojego dziecka). Dla rodziców przygotowana będzie kawa i herbata.

Q?

Czy za pierwsze zajęcia w Klamerce należy zapłacić?

A.

Tak, koszt pierwszych zajęć to 70 złotych. To Wy rodzice, razem z dziećmi, decydujecie po pierwszych próbnych zajęciach, czy chcecie w nich dalej uczestniczyć.

Q?

Czy za zajęcia w Klamerce można płacić gotówką?

A.

Nie, płatność za zajęcia, po podpisaniu umowy, jest możliwa w formie przelewu bądź też płatność kartą na miejscu  . Płatność gotówką nie będzie przyjmowana.

Q?

Jakie obuwie powinno mieć dziecko na zajęciach w Klamerce?

A.

W całej Klamerce na podłodze są panele, dlatego może być dość ślisko z zwykłych skarpetkach, dlatego proszę o przynoszenie skarpetek z antypoślizgiem bądź też obuwia domowego. W Klamerce będę do dyspozycji zapasowe skarpetki z tzw. „abs-em”;)

Q?

Czy podczas zajęć w Klamerce można się pobrudzić?

A.

Na zajęciach lubimy się brudzić i (czasami pobrudzić rodziców), dlatego proszę o przynoszenie ubrań na zmianę dla dzieci oraz nie ubieranie „najlepszych” ubranek, bo zwyczajnie może być szkoda, gdyby miały się zniszczyć.