Za co lubicie Klamerkę?

O MNIE
.
Klamerkę lubię za wiele rzeczy. Lubię ją za to, że jest pracą jaką sobie wymarzyłam. Kocham tworzyć coś dla dzieci i z dziećmi.
.
Doświadczanie ich radości, obserwowanie postępów jest cudowne. Naprawdę to lubię, nie jest to czysta kokieteria.
Lubię wymyślać nowe warsztaty, lubię wyszukiwać oryginalne zabawki do kącika zabaw i tworzyć niebanalne dekoracje do pomieszczeń, które później są dla Was inspiracją♥️
.
Cudownie słucha mi się Waszych opowieści, że maluchy nie mogą doczekać się spotkania ze mną, że przeżywają, tęsknią, mówią o Klamerce i o mnie.
Tworzenie z nimi relacji jest dla mnie niezwykle istotne. Słuchanie ich, wsłuchiwanie się w ich potrzeby, rozumienie ich emocji, podążanie za nimi i otwieranie dla nich świata. To jest coś, co każdego dnia daje mi powera i sprawia, że naprawdę chce mi się pracować.
.
Lubię też Was. Lubię nasze kawy, pogaduszki o dzieciach, ale i o filmach, serialach i innych czasem błahostkach, a czasem i o poważnych i trudnych tematach. Lubię to, że i z Wami nawiązuje relacje, co więcej cała grupa zajęciowa tworzy mikrospołeczność. Znamy się, znamy nasze problemy, radzimy się, opowiadamy o sukcesach i porażkach.
.
Lubię to, bo lubię pracę z ludźmi. I tymi małymi i tymi większymi. Z każdymi. Na serio♥️
.
Wklejam też Wasze odpowiedzi z ostatniej antykiety na Instagramie.
Ale może chcielibyście coś jeszcze dodać?
.
Za co lubicie Klamerkę?

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz